ÜRÜNLER


İÇERİK

Şirketimiz Erhan Plastik Ltd. 50 yıldır plastik üretim ve hammadde temini alanlarında hizmet vermekte olup, özellikle levha ve şapka aksesuarı üretiminde Dünya'nın sayılı şirketlerindendir. Aynı zamanda iştirak ettiğimiz sektörlerden plastik geridönüşüm alanında Plasticmine e.K. (Almanya), Erba Plastik (Türkiye); promosyon hizmetlerinde Özgür Matbaacılık (Türkiye) ve DİSİ Shelter Ltd. Şti. (Türkiye) ile hizmet vermekteyiz. Şapka siperileri için elimizde olmayan modeller için vereceğiniz örneğe uygun olarak özel bıçak hazırlayıp, 3 iş günü içerisinde örnek üretimi yapabiliriz.


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

Erhan Plastik ; Şapka Siperi, Çıtçıt, Toka, Düğme, Metal, plastik levha ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.


Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi

Erhan Plastik | Şapka Siperi, Çıtçıt, Toka, Düğme, Metal, Yüz Koruyucu Siper, Yüz Koruyucu Siperlik , Maske Tutucu Aparat, Plastik levha imalat ürünleri hizmetinizdeyiz.


Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi

Erhan Plastik | Şapka Siperi, Çıtçıt, Toka, Düğme, Metal, Yüz Koruyucu Siper ,Plastik levha imalat ürünleri hizmetinizdeyiz.


Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi

Erhan Plastik

Müşterilerimize özel ürün geliştirme, satış sonrasında teknik destek ve yakın müşteri ilişkileri ile modern bir firma anlayışına sahiptir. Türkiye’de değil dünyanın birçok yerinde bulabileceğiniz Erhan Plastik imalat ürünlerinde farklı veya standart tasarımlarla siz değerli müşterimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Detaylı Bilgi

GALERİ