Stok durumu

Genellikle sapka vizörü, tampon ekleri ve kapak tokalarını stoklarımızda bulundurmuyoruz, siparisinizin onaylanmasından sonra üretilmektedir.

Baslık kayısları ve dügmeler az miktarda stoklanmıstır.

Siparis ve Üretim Süreci

Kenarları üretmek için özel kesme kalıpları ve her bir farklı model için farklı kalıplar kullanıyoruz. Ihtiyaçlarınıza uygun bir modelimiz zaten mevcutsa siparisinizi hemen üretmeye baslayabiliriz. Bunu yapmazsak, bize üretilmesini istediginiz agzından bir numune vermeniz gerekecek ve bunun için özel kesme kalıpları üretecegiz. Kesme kalıbı üretimi 1 hafta kadar sürebilir, daha sonra siparisinizi üretmeye baslayabiliriz.

Siparisin tamamlanma süresi ise siparisinizin miktarına ve üretim programımıza baglıdır. Size ne zaman gönderebilecegimiz konusunda yaklasık bir tarih almak için siparisinizin detayları ile bizimle iletisime geçebilirsiniz.

Gönderi Süreci ve Seçenekleri

Siparisiniz için en iyi sevkiyat seçenegi, agırlıgına ve hacmine baglıdır.

75 kg'ın altındaki siparisler için kargo uçagı kullanan ekspres kargo gönderileri, kg basına gönderi maliyeti için en iyi degeri sunar. Siparisinizi birkaç gün içinde ülkenizin gümrüklerine getirebilirler.

75 kg üzeri siparislerde, siparisiniz için kullanmanın en iyi yolu parsiyel tasımadır. Ekspres gönderilerle karsılastırırsanız, kg basına çok daha düsük sevkiyat maliyetleri sunar, ancak bir dezavantajı olarak, siparisinizin ülkenizin gümrüklerine ulasması çok daha uzun sürecektir.

Komple konteyner / kamyon gönderileri için ister gemileri ister kamyonları kullanabilirsiniz, bu tamamen bulundugunuz yere ve alabileceginiz tekliflere baglıdır.

Bildigimiz firmalardan size teklif almak için gönderi seçeneklerini inceleyebiliriz veya bu sekilde tercih ederseniz kendi gönderinizi düzenleyebilirsiniz.

Gümrük islemleri

Türk gümrüklerinde gerekli evrak islerini hallediyoruz ve gümrük islemlerini tamamlıyoruz ancak bu islemi ülkenizin gümrüklerinde bir gümrük idaresi yardımı ile halletmeniz gerekiyor.

Ithalat mevzuatı farklı ülkeler arasında degisiklik gösterebilir, bu nedenle bu sürecin ülkenizde nasıl isledigine dair ayrıntılı bilgi almak için bir gümrük kurumu veya ilgili bakanlık / idare ile iletisime geçmeniz gerekir.